Item img
Design for Ukraine: From Design Thinking to Design Doing

14—15 вересня 2017 (Київ, UNIT.city)

Design for Ukraine Forum — із самого початку був незвичним проєктом. Адже метою цієї події було розширення розуміння дизайну, як системного підходу для вирішення різних задач: не лише економічних та бізнесових, але й соціальних.
Item img
Design Meet-Up / United Kingdom & Ukraine

14 січня 2020 (Київ, Prostir 86)

Зустріч з Джиммі Макдональдом (Jimmy MacDonald), організатором і засновником London Design Fair. Джиммі визнаний одним з десяти найважливіших діячів британської індустрії дизайну. Найбільш відомий завдяки Tent London та Super Brands London — це must see експозиції під час London Design Festival, в яких беруть участь понад 450 дизайнерів з 29 країн, щорічно залучаючи понад 25 000 відвідувачів.
Item img
Creative Ukraine Forum

2018 / 2019 / 2021 / 2022 (Київ, Україна)

Організація спеціалізованої панелі для представників сектору «Дизайн» на міжнародному форумі «Креативна Україна». Подія є найбільшою у Східній Європі платформою для обговорення напрямків державної політики у сфері культури та креативних індустрій. Щороку форум збирає кількадесят спікерів та спікерок з 10+ країн світу. Засновником Форуму та головним організатором є Міністерство культури та інформаційної політики України.
Item img
LifeLine

7—12 червня 2022 (Milan Design Week)

Лінія життя — Живі історії українських креаторів. Креативність. Сила опору (Супротив). Свобода. На виставці були представлені фізичні об’єкти дизайну та мистецтва, відео-звернення учасників із історіями життя креаторів у лабіринті боротьби, безнадії та надії, документальні фотографії російської війни в Україні.
Item img
Black Pinguin

24 лютого — 12 березня 2023 (Цюрих, Швейцарія)

Колективні кураторські проєкти дослідження та виставка.
Item img
Materia Matters / Milan Design Week

17—23 квітня 2023 (Мілан, Італія)

Виставка та експозиція українських дизайнерів в рамках Міланського тижня дизайну.
Item img
Ukrainian DNA / Venice Biennale

20 травня—20 червня 2023 (Венеція, Італія)

Виставка та експозиція українських дизайнерів на Архітектурному бієнале у Венеції. Ініціативу координували Фонд Архітектурної Палати України (UUA Foundation) та Асоціація Design4Ukraine за підтримки Національної спілки архітекторів України та Roberto Bianconi. Культурна асоціація Scuola Permanente dell'Abitare зробила значний внесок у проєкт, а італійська архітектурна спільнота надала непохитну підтримку.

https://uadna.webflow.io